Pudełko pełne kwiatów – poznaj flowerbox!

Kwiaty to jeden z tych podarunków, które zawsze sprawiają radość. Doskonale nadają się jako prezent z okazji urodzin, imienin, jubileuszy. Wyrażają miłość, wdzięczność, mogą pomóc w przeprosinach.

Co więcej, obecnie możemy podarować je nie tylko w formie tradycyjnego bukietu. Jedną z możliwości jest wykorzystanie flowerboxów. To rozwiązanie jest prawdziwym hitem ostatnich miesięcy.

Czym są flowerboxy?

Flowerbox, jak sama nazwa wskazuje jest pudełkiem na kwiaty. Za jego pomocą możemy stworzyć niebanalny bukiet kwiatów, który prezentuje się niezwykle efektownie a przy tym elegancko. We flowerboxach umieszczane są zazwyczaj kwiaty cięte. Zaletą flowerboxów jest fakt, że kwiaty podarowane w ten sposób nie wymagają przycinania końcówek czy codziennego wymieniania wody. Osoba obdarowana kwiatami nie musi również martwić się o to, w co wstawić bukiet. Słowem, jest to niezwykle praktyczne rozwiązanie.

Szeroki wybór możliwości

Co równie ważne, flowerbox to również wiele możliwości. Pudełka te mogą bowiem mieć różne kształty – od owalnych i prostokątnych po bardziej fantazyjne jak te w kształcie serca. Co więcej, pudełka tego typu mogą być oklejane na wiele różnych sposobów. Wśród nich wymienić możemy matowe lub metalizowane papiery ozdobne, papiery zadrukowane a nawet okleiny PCV.

Jak wybrać dobre pudełko na kwiaty?

Nie da się ukryć, że cięte kwiaty muszą mieć dostęp do wody – w przeciwnym razie szybko stracą swoją urodę. Dlatego też decydując się na stworzenie bukietu w pudełku musimy zadbać o to, by wykonane zostało ono z odpowiednich rodzajów materiałów. Dobry flowerbox powinny zostać wykonane z wysokiej jakości tektury introligatorskiej. Dzięki temu są solidne i trwałe – nie zaszkodzi im umieszczenie wilgotnej gąbki lub specjalnego pojemnika na wodę. Pudełka tego typu znajdziemy w ofercie firmy Promis – producenta opakowań papierowych.

Jak widzisz flowerbox to ciekawa propozycja, która z pewnością pozytywnie zaskoczy osobę, którą chcesz obdarować kwiatami. Nic więc dziwnego, że kwiaty w pudełkach cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością.

Kategorie
Gadżety