Jaki samochód dostawczy marki Ford wybrać?

W 1965 roku w ofercie Ford Motor Company pojawił się samochód dostawczy Ford Transit. Dziś śmiało można go uznać za auto kultowe, które wiernie służy przez lata kolejnym przedsiębiorcom w różnych branżach. W gamie samochodów Ford Transit znajduje się wiele modeli znakomitych aut dostawczych. Na które się zdecydować?

Niezawodny dostawczak

Od momentu powstania Ford Transit cieszy się reputacją niezawodnego, mocnego auta, które ma ogromne możliwości w przewożeniu nawet dużych ładunków. Niektóre typy Forda Transita sprawdzają się jako busy służące do transportu ludzi, a nie tylko paczek czy palet.

Obecnie dostępne jest najnowsze wcielenie Forda Transita, wyróżniające się na tle konkurencyjnych aut dostawczych wydajnością, komfortem jazdy i zaawansowaną technologią zastosowaną w produkcji.

Courier, Connect czy Custom?

W gamie samochodów Ford Transit znajdują się wielokrotnie nagradzane modele, takie jak Ford Transit Courier, Ford Transit Connect czy Ford Transit Custom. Nowy Ford Transit Courier jest kompaktowym samochodem dostawczym, najmniejszym z serii Transitów Forda. Cechuje go wysoka dynamika i zwinność podczas pokonywania różnych zakrętów na drodze. Został stworzony do pracy, dlatego jego przestrzeń ładunkowa wynosi 2,3 m3. Dodatkowo ma system Ford SYNC 3 z obsługą głosową telefonu i funkcją samochodu, a także system kontroli prędkości.

Nowy Ford Transit Custom jest bardzo wytrzymały, niezawodny i funkcjonalny. Wyposażono go w wiele innowacyjnych funkcji i inteligentnych technologii. Ma wyjątkowy design i zaprojektowano go z dbałością o detale.

Ostatni z serii, nowy Ford Transit Connect, przyciąga już na pierwszy rzut oka uwagę kierowców swoim wyrafinowanym nadwoziem. Jest funkcjonalnym i bezpiecznym, a przy tym solidnym autem dostawczym. Ma specjalną przegrodę z funkcją klapy, co ułatwia przewożenie nawet bardzo długich przedmiotów.

https://www.autoplaza.com.pl/pl/oferty-specjalne-auto-plaza/ciezarowe-transit.html

Kategorie
Motoryzacja