Oprogramowanie dla Barberów

Barberzy, czyli męscy fryzjerzy, którzy zajmują się pielęgnacją fryzur oraz zarostu panów cieszą się coraz większą popularnością.

Sprawia to, że osoby, które wykonują taką działalność mają coraz więcej pracy. Jesteś jedną z nich? Z pewnością więc zastanawiasz się w jaki sposób możesz usprawnić sobie obsługę swoich klientów. Na szczęście, w dzisiejszych czasach możemy skorzystać z wielu różnych narzędzi. Jednym z nich jest Wirtualny Kalendarz.

Oprogramowanie dedykowane dla barberów

Prowadząc salon jako barber z pewnością chcesz skupiać się na fryzurach i brodach swoich klientów. Niestety, wraz z rozwojem biznesu staje się to coraz trudniejsze. Musisz bowiem zajmować się odbieraniem telefonów, umawianiem spotkań oraz przypomnieniem o nich. Zajmuje to sporo czasu a jednocześnie nie przyczynia się do wzrostu dochodów. Dlatego też warto zastanowić się nad wdrożeniem dedykowanego oprogramowania, które zostało stworzone specjalnie z myślą o specyfice pracy w salonach fryzjerskich i barberskich. Wirtualny Kalendarz, bo o nim mowa to oprogramowanie dla barberów, które daje ci możliwość skorzystania z wielu praktycznych opcji takich jak komunikowanie się z klientem, rezerwowanie wizyt czy prowadzenie historii klientów.

Łatwiejsze umawianie wizyt

Podstawową zaletą jaką posiada Program do obsługi salonu barberskiego – Wirtualny Kalendarz jest fakt, że twoi klienci mogą samodzielnie zarezerwować wizytę w salonie, który prowadzisz bez wychodzenia z domu. Dzięki temu ty oszczędzasz czas niezbędny na prowadzenie notatek dotyczących wizyt, twoi klienci zaś zyskują pełną dowolność. Mogą bowiem sprawdzić wszystkie dostępne terminy i znaleźć ten, który jest dla nich najdogodniejszy.

Żaden klient nie zapomni o wizycie

O ile panie zazwyczaj pamiętają o tym, kiedy umówiły się na wizytę u fryzjera o tyle barberzy często zmagają się z problemem klientów, którzy nie pojawiają się na umówiony termin. Dzięki oprogramowaniu takimi jakiemu jak Wirtualny Kalendarz nie musimy przejmować się tym problemem. System ten oferuje bowiem możliwość automatycznego wysyłania wiadomości SMS z przypomnieniem o zbliżającej się wizycie. Dzięki temu, jako barber możesz oszczędzić czas i generować większe zyski.

Kategorie
Inne