Muzyczne rozstania i powroty

Ogłoszenie zawieszenia działalności bądź rozpadu zespołu to chwila trudna nie tylko dla samych artystów, ale przede wszystkim wielbicieli ich muzyki. Zawsze jednak istnieje szansa na reaktywację grupy, tak jak miało to miejsce w przypadku szczecińskiego zespołu Moonlight, który po 11 latach przerwy, zachwycił swych fanów albumem studyjnym pod tytułem „Nate”.

Początkowo muzyków ze Szczecina łatwo było sklasyfikować jako kapelę grającą gotycki rock z elementami klasycznego rocka i metalu. Ich muzyczna tożsamość jednak stale ewoluowała, o czym świadczy także ostatni krążek, a grupa zaczęła określać swoją twórczość jako „trip rock”. Po przerwie zaś urzekła słuchaczy nowym, nasyconym elektroniką wcieleniem.

Urzekający charakter kompozycji podkreśla wokal wokalistki, który przyciąga jak magnes. Na uwagę zasługują również partie instrumentalne. Pianino, kontrabas, flet czy też duduk są doskonale słyszalne, co jedynie wzmacnia piękne doznania muzyczne. Wszystko to sprawia, że koncerty grupy należą do grona najbardziej wyczekiwanych.

Jeżeli zatem nie chcemy przegapić tej muzycznej uczty, warto dodać grupę do Ticket Alert https://ticketclub.pl/artysci/moonlight-87/. Dzięki temu serwis TicketClub poinformuje nas o dostępności biletów, gdy tylko te pojawią się w sprzedaży.

Dlaczego warto korzystać z serwisu TicketClub?

Korzystanie z usług internetowej bileterii TicketClub niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze, pozwala na bezproblemowy zakup biletów na różne wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i sportowe, i to bez rejestracji, zawsze w atrakcyjnej cenie. Po drugie, dzięki wspomnianej już funkcji Ticket Alert serwis sprawia, że przegapienie koncertu naszej ulubionej kapeli jest wręcz niemożliwe. Gdy tylko rusza sprzedaż wejściówek, otrzymujemy informację.

Co więcej, oferowany przez bileterię newsletter powiadamia nas o nadchodzących imprezach i pozwala być na bieżąco z najnowszymi ofertami. Dzięki kalendarium zaś mamy łatwy podgląd na to, jakie wydarzenia odbywają się w danym miesiącu w całej Polsce, co ułatwia zaplanowanie atrakcyjnego weekendu. Na prowadzonym przez serwis blogu z kolei uzupełnimy naszą muzyczną wiedzę i poznamy ciekawostki związane z branżą. Wszystko to w jednym miejscu!

Kategorie
Inne