Kamery EZVIZ do bezprzewodowego monitoringu IP

Kamery EZVIZ to marka ceniona na całym świecie. Specjalnością marki EZVIZ są urządzenia do monitoringu oraz inteligentnego zarządzania budynkami. Producent kamer EZVIZ począwszy od 2013 roku tworzy innowacyjne, technologicznie rozbudowane i niezawodne rozwiązania. Ich niezwykle ważną zaletą jest prosta obsługa, co w przypadku klientów pragnących szybko i skutecznie zabezpieczyć swoje mieszkanie, dom lub firmę, ma ogromne znaczenie. 

Dla kogo kamery EZVIZ – oferta

Kamery EZVIZ cieszą się popularnością wśród użytkowników prywatnych, którzy wykorzystują je do zabezpieczenia swoich domów i mieszkań. Właściciele małych firm i instytucji wykorzystują kamery EZVIZ do zabezpieczenia biur lub np. placówek szkolnych czy usługowych. Sprzęt nadaje się również doskonale do zabezpieczenia sklepów, magazynów i innych obiektów. 

Oferta jest wyjątkowo szeroka. Kamery EZVIZ występują na rynku w  formie kompletnych zestawów do monitoringu, jako kamery CCTV, w tym kamery Wi-Fi, działające bezprzewodowo oraz inteligentne wizjery do drzwi z kamerą video. 

Istotne parametry kamer EZVIZ

Bardzo ważnym dla użytkowników parametrem kamer EZVIZ jest filtr podczerwieni, ICR oraz diody doświetlające. Pozwalają one monitorować teren w promieniu 30 metrów po zapadnięciu zmroku. 

Podczas zakupu należy pamiętać, że kamery EZVIZ dzielimy na kamery zewnętrzne i wewnętrzne. Kamery zewnętrzne są odporne na deszcz i długotrwałe działanie słońca oraz mróz. Kamery wewnętrzne wykonane są z troską o wygląd, który ma większe znaczenie we wnętrzach niż na zewnątrz. 

Rozdzielczość kamer EZVIZ możemy dostosować do naszych potrzeb. Wysoka rozdzielczość daje pewność, że obraz będzie oddawał większą ilość szczegółów dzięki ostrości obrazu. Wysoka rozdzielczość stwarza również możliwość wykonywania powiększenia obiektów oraz wycinania fragmentu kadrów. 

Dla prywatnych użytkowników ciekawym rozwiązaniem wydaje się możliwość dwukierunkowego przesyłu dźwięku. Dzięki temu za pośrednictwem kamery EZVIZ możesz wydać komendę swojemu psu, który wyleguje się w twoim ulubionym fotelu, kiedy ciebie nie ma w domu. Poza tym kamera EZVIZ posiada możliwość sterowania nią z poziomu aplikacji na telefonie lub automatyczne łączenie się z chmurą. 

Konfiguracja i montaż kamery EZVIZ

Kamery EZVIZ współpracują z aplikacją mobilną dzięki czemu konfiguracja kamery jest bardzo prosta i intuicyjna. Moduł Wi-Fi zapewnia również bezproblemowe i szybkie podłączenie urządzenia do sieci w twoim domu. 

Montaż kamery EZVIZ jest prosty, a wszystkie niezbędne do montażu elementy znajdują się w opakowaniu. Pozwala to również zaoszczędzić na kosztach instalacji urządzenia w naszym domu, na terenie biura lub posesji. 

Kategorie
Polecane