Fiat Qubo: kompakt i auto rodzinne w jednym

Jeśli nowoczesny kombivan to tylko taki, który pełni nie jedną, ale dwie istotne funkcje: sprawdza się jako auto rodzinne, a jednocześnie potrafi dostosować się do miejskich warunków drogowych. A jeśli do tego okaże się oryginalnym rozwiązaniem, to nie pozostaje nic innego, jak zaprosić go do swojego garażu.

Miej otwarty umysł

Fiat Qubo jest samochodem wyjątkowym z kilku względów. Po pierwsze, wygląda oryginalnie. Stylowa, przemyślana linia nadwozia spodoba się miłośnikom niebanalnych pomysłów na to, aby wyróżnić się spośród innych. Przyjazne oblicze i dość spora bryła dają wyobrażenie, że jest to samochód przyjemny w prowadzeniu, przestronny i wygodny. Wszystko to okazuje się zgodne z prawdą.

Po wejściu do środka (w czym pomagają boczne przesuwne drzwi) można poczuć się jak w rasowym kombivanie: to mnóstwo miejsca dla kierowcy i pasażerów oraz przestrzeń bagażowa imponujących rozmiarów – standardowa wielkość 330l z możliwością powiększenia bagażnika do aż 2500l (!) potrafi pobudzić wyobraźnię. Do udogodnień należy zaliczyć również fotele, które można ustawiać w 16 różnych konfiguracjach.

Nieograniczone możliwości

Wnętrze Fiata Qubo dopasowujemy do własnych wymagań, nie zważając na ograniczenia. Pomoc w przeprowadzce? Wypad na dwutygodniowe wakacje z całą rodziną? Przewiezienie większej ilości towaru? Żaden problem! Ten samochód ułatwi to wszystko i na dodatek nie pozwoli odczuć niezadowolenia czy niewygody. Tym bardziej, że nie tylko pasażerowie, ale także kierowca ma zapewnione świetne warunki do jazdy. Specjalny, nowocześnie skonstruowany fotel zadba o odpowiednie ułożenie pleców, odcinka lędźwiowego oraz ramion.

Jedziesz sam? Fotel pasażera w mig zamieni się w sporej wielkości stolik. Do tego ergonomiczna kierownica w minimalistycznej odsłonie, ze wszystkim tym, co trzeba mieć w zasięgu dłoni. Niemal jak w domu. Długa podróż już nie spędzi Ci snu z powiek.

Kategorie
Motoryzacja