Dlaczego nowoczesne metody płatności zyskują na popularności?

Szybki transfer gotówki przy zastosowaniu nowoczesnych serwisów to zgodnie z wynikami badań statystycznych jedno z największych oczekiwań konsumentów w dobie współczesnego rynku. Klienci oczekują prostych, bezpiecznych i błyskawicznych rozwiązań w tej materii. W sposób jasny mówią o tym raporty Gemius oraz E-Commerce Poland.

Wzrastające zainteresowanie i zwiększona popularność

Wyniki uwzględnione zarówno we wspomnianych raportach, jak i badaniach statystycznych dotyczą przede wszystkim zakupów robionych w sieci. Jeśli chodzi o liczby, to okazuje się, iż 66% osób, wciąż deklaruje, iż korzysta z internetowych przelewów bankowych, zaś blisko 77% osób ankietowanych korzysta wyłącznie z portali aukcyjnych, bądź płatności gotówką przy odbiorze. Z nowoczesnych form płatności oferowanych m.in. przez jednej z najbardziej rzetelnych i popularnych portali w Polsce – https://www.przelewy24.pl/ korzysta nieco ponad 40% ankietowanych. Tendencja popularności tego wariantu nowoczesnych sposobów płacenia rośnie dynamicznie z roku na rok.

Zalety nowoczesnych metod płatności

Do najważniejszych zalet tytułowej formy płatności zaliczamy brak ukrytych kosztów oraz bezpieczeństwo związane z transakcją. Jasne i przejrzyste regulaminy temu sprzyjają. Ważnym walorem jest również prostota obsługi tego typu portali – dzięki wbudowanym funkcjom mamy możliwość wykonania przelewu w kilku prostych krokach, zaś cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. W ten sposób zaoszczędzamy na czasie, a co za tym idzie – pieniądzach. Współczesne portale poszły za ciosem i stworzyły dedykowane aplikacje na smartfony z których można korzystać w dowolnym czasie i na dowolnej szerokości geograficznej. Spersonalizowane aplikacje ułatwiają transakcje związane z zakupami online, a ich popularność wciąż rośnie.

Aby poznać szczegóły związane z nowoczesnymi formami płatności, warto odwiedzić stronę internetową – https://www.przelewy24.pl/.

Kategorie
Technika